Acıbadem Halı Yıkama

Yıkamadan Önce Halının Tozu Alınmalı
Acıbadem Halı Yıkama için firmamıza emanet etmiş olduğunuz halılarda hedefimiz en etkili şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmektir. Bunun için halılarınızda ıslak uygulamaya başlanmadan önce üzerinde bulunan toz ve yüzeysel kirlerin alınması için süpürmeyi tercih ediyoruz. Bu sayede Acıbadem Halı Yıkama sırasında halılarınızdaki tozların çamurlaşarak derine inmesine engel oluyoruz. Vakumlu süpürgeler ile yapılan süpürme işlemi sonrası halılarınızda yapılan yıkama ile daha başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz.
Makine İle Yıkamanın Katkısı
Acıbadem Halı Yıkama işlemini makine yerine emek gücü ile gerçekleştiren kişilere yaptırdığınızda olumsuz sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Bu durumlar arasında, halıların bekleme havuzu şeklinde boyası ve kiri birbirine karışacak şekilde bir noktada toplanması sayılabilir. Bu şekilde yapılacak bir yıkamanın yeterli hijyeni sağladığını söylemek mümkün değildir. Firmamız ise Acıbadem Halı Yıkama hizmetini her bir halıyı tek tek makinede yıkayarak vermektedir. Bu sayede halılarınız derinlemesine temizlenirken aynı zamanda korunmaktadır.
Uygun Fiyata Halı Yıkama
Acıbadem Halı Yıkama uygulaması için vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlardan hizmet verilmektedir. Kapınızdan aldığımız, barkod verip yıkama alanına götürdükten sonra derinlemesine temizlik sağlamak üzere çeşitli işlemlerden geçirdiğimiz halılarınız başlangıçta verilen takip numarasına bakılarak adresinize zamanında teslim edilmektedir. Tüm bu işlemler için talep ettiğimiz yıkama fiyatı metrekare üzerinden hesaplanmaktadır ve oldukça uygun bir fiyattır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir