Halı Yıkama

HALI YIKAMA

Halı temizliği başlı başına evde yapıldığında zordur. Ayrıca evde yapılan temizlikte sadece yüzeysel temizlik sağlamış olursunuz. Şimşekler halı yıkama firmasına halılarınızı vermiş olduğunuzda derinlemesine temizlikle halılarınız ışıl ışıl olucaktır. Ataşehir halı yıkama firması olarak, halılarınızda hijyen konusunda da çok dikkatli ve özenli davranarak çalışmalarına devam eden firmamız aynı zamanda son teknoloji temizleme ürünleri ile de antialerjik bir ortam sağlamış bulunmaktadır.

Evlerinizde, yaşam alanlarınızda kullandığınız halıların temizli için sadece süpürge tutmak yeterli değildir. Günün her saatinde herkesin üzerinde gezindiği halılar, diplerinde ev tozu, akar gibi zararlı bakterileri barındırırlar. Evlerinizde süpürge ile yapacağınız temizlik işlemleri yüzeysel olacaktır. Diplerinde biriken bakterilere nüfuz etmeyecektir. Her geçen gün artan bu bakteriler, sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.
Özellikle astım ve alerji rahatsızlığı olanlar için sağlığa son derece olumsuz etkiler doğuran bu bakterilerin temizlenmesi ve halılarınızın arındırılması için düzenli halılarınızı yıkatmanız önerilmektedir.
Firmamız yıllardır, halı yıkama sektöründe hizmet vermektedir. Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı sağlık açısından çok önemli olan halıların hijyeni için, halılarınızdaki tozlardan, kirlerden ve bakterilerden arındırılabilmesi için en etkili yol olan yıkama hizmeti firmamız tarafından özenle yerine getirilmektedir.
Evet, halılarınızı yıkatmalısınız ancak merdiven altı, oto yıkamada öğrendiği yöntemleri halılarda da uygulamaya kalkan firmalara değil. Profesyonel olarak her türlü halı için yıkama hizmeti sunan firmaları tercih etmelisiniz. Bunun için birçok neden sayılabilir. Ancak önemli hususlara vurgu yapmak istiyoruz.
Hem halılarınıza hem de yıkatabilmek için ücret ödersiniz. Para vererek aldığınız bir hizmet sonrası hem halılarınızın zarar görmesini hem de sağlıklı olmaya kurutma yöntemleri ile halılarınızın daha fazla bakteri ile evlerinize gelmesini hiçbiriniz istemezsiniz.
Bu nedenle halı yıkama hizmeti sıradan bir hizmet değildir. Fedakarlık ve özen gerektirir. İşinin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Bizler firma olarak bize açtığınız telefon ve kayıt işlemi sonrasında tecrübeli personellerimizi adreslerinize göndeririz. Halıların özenle teslim alınmasını sağlarız. Teslim alınan halılarınız özel araçlarımızla firmamıza getirilirler.
Teknolojik imkanlarla donatılmış olan hijyenik alanlarda türlerine göre sınıflandırılan halılarınız, özelliklerine uygun olarak toz ve kirlerden arındırılması için ön çalışmaya alınır. Bu ön çalışmada yüksek çekim gücüne sahip makinelerimiz ile halıların diplerinde birikmiş olan ev tozu ve akarların temizlenmesi sağlanır.
Ön çalışma sonrasında, halının özelliklerine uygun yıkama ürünleri ve şampuanlar ile ayrıntılı yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama sonrası bol su ile arındırılan halılarınız, daha sonra kurutma işlemine tabi tutulurlar. Kurutma işlemi yapılırken de yine toz ve kir gibi unsurlar barındırmayan özel alanlar tercih edilir.
Halılarınızı tamamen kuruması çok önemlidir. Çünkü, ıslak ya da nemli halde ambalaj içine konulan halılarınız bir müddet sonra koku yapmaya, küflenmeye ve çürümeye başlar. Evet, hizmetin bir an önce yerine getirilmesi ve en kısa sürede halıların müşteriye teslimi önemlidir ancak bu husus yerine getirilirken aceleci davranılıp ıslak halıların teslimi yanlış olacaktır.
Özenle kurutulmuş olan halılarınız özel olarak ambalajlanmakta yine özel araçlarımız ile en kısa sürede adreslerinize ulaştırılmakta ve sizlere teslim edilmektedir.
Halı yıkama hizmeti yerine getirilirken tüm bu hususlara özen gösterilmelidir. Bizler müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Bizden hizmet alan bir müşterimizin bir daha başka alternatiflere yönelme riskini minimize etmek istiyoruz. Bu nedenle de onlara en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

halı yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir