Acarlar Halı Yıkama

by mevlut
0 comment

Acarlar Halı Yıkama

by
0 comment

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

En Temiz Halılar İçin Acarlar Halı Yıkama
Çok uzun zamandır bulunduğumuz lokasyonda halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Acarlar halı yıkama firması olarak en kaliteli ve modern çözümleri müşterilerimize kolayca sunabilmekteyiz. Randevulu bir şekilde çalışmakta olan firmamızla telefon vasıtası ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Evinizde veya işyerinizdeki halılar alınarak tesis bünyemize getirilmekte ve en modern cihazlarla beraber temizlemeye tabi tutulmaktadır. Acarlar halı yıkama olarak ücretsiz nakliye hizmetimizi bu gibi durumlarda devreye sokmaktayız.
Acarlar Halı Yıkama Yöntemleri Nelerdir?
Firmamız halıların yıkanmasında en kaliteli makineleri kullanmakta, halıları yıpratmadan yıkama işlemine tabi tutmaktadır. Acarlar halı yıkama bünyesine getirilmiş olan halılar öncelikli olarak doku ve iplik analizine tabi tutulmaktadır. Böylece hassasiyet derecesi yüksek olan halılar deforme olmayacak, renk atmayacak şekilde özel yıkama uygulamalarıyla temizlenmektedir. Diğer halılar ise konveyör bant sistemi ile beraber ıslak yıkamaya alınmaktadır. Bu noktada tercih edecek olduğumuz halı yıkama şampuanlarında kesinlikle insan ve çevre sağlığına duyarlı olan ürünlere yer vermekteyiz.
Acarlar Halı Yıkama Uygun Fiyat Portföyü
Firmamız halıları yıkadıktan sonra kapalı olan kurutma dolaplarında tamamen nenden arındırılmaktadır. Acarlar halı yıkama çözümlerinde halının hijyen standartlarına azami derecede dikkat edilmektedir. Bu şekilde halı akarlarından ve bakterilerden arındırılmış olan halılar tamamen kurutulduktan sonra kaliteli ambalajlama sistemler ile size teslim edilmektedir. Acarlar halı yıkama uygun fiyatlarla bölge halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

simsekler-hali-yikama

Evlerimizde yaptığımız temizlik işleri bizleri bir hayli yorar mevsimlik ya da yazlık yapılan temizliklerde ise işin içine halı temizliği de girer. Özellikle halı yıkama işleri oldukça zahmetlidir aynı zamanda bir o kadar zaman alan bir iştir.
Acarlar halı yıkama halılarınızı kısa sürede yıkayarak sizleri uzun zahmetli bir işten kurtarır ve uygun fiyatlar karşılığında zamanınızı size bırakır.

Yıkama sırasında tüm halılarınız güvence altındadır. Herhangi bir bozulma, yırtılma, boyası akma gibi çeşitli deformasyon olayları yaşanmaz. Yaşanmış olduğunu sayarsak da maddi olarak halılarınız yenisi ile değiştirilerek müşteri memnuniyete sağlanmaya çalışılır. Acarlar ve civarının en iyi halı yıkama firmasını sizlerde daha yakından tanımak isterseniz bizlere bir telefon sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

You may also like

Hemen Ara