Çamlıca Halı Yıkama

Bütün Halılar Tek Yöntemle Yıkanamaz
Çamlıca Halı Yıkama alanında göstermiş olduğumuz faaliyet süresince edinmiş olduğumuz deneyim ve halı yıkama alanında sahip olduğumuz uzmanlık sonucu ifade etmemiz gereken en önemli nokta her halının tek bir yöntem kullanılarak temizlenemeyeceğidir. Zira Çamlıca Halı Yıkama çerçevesinde yıkanan halılar arasında makine halıları olduğu gibi, el dokuma halılar ya da kilimler de bulunmaktadır. Her bir halının kendine özgü bir dokuma ipliği ve boyaması bulunduğundan lekelerin çıkarılması ve yıkama işleminin tamamlanması için farklı malzemeler ve yöntemler gereklidir. Bu da deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.
Temizletmek İsterken Halınızdan Olmayın
Çamlıca Halı Yıkama için güvenilir ve deneyimli bir firma ile çalışmamanın en önemli sonucu temizletmek üzere vermiş olduğunuz halıların yeterince temizlenmeden hatta zarar görmüş bir şekilde iade edilmesi olacaktır. Halınıza hasar verecek olan işlemler uygulanması durumunda geri dönülmez durumlarla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir. Bu nedenle firmamızın deneyim ve uzmanlığından istifade etmenizi tavsiye ediyoruz.
Temiz Halı İçin Yıkama Ortamı Da Temiz Olmalı
Çamlıca Halı Yıkama için özel olarak tasarlanmış yıkama alanı kullanıyoruz. Bu sayede halılarınız yıkama sırasında çevreden gelen ilave kirlilik kaynaklarına maruz kalmadan temizlenebiliyor. Çamlıca Halı Yıkama sonrası kurutma için de özel bir alan kullandığımızdan halılarınızı her mevsim kısa sürede ve temiz bir ortamda kurutarak vaktinde size teslim edebiliyoruz.