Çengelköy Halı Yıkama

Siz Yorulmayın Halınızı Biz Temizleriz
Çengelköy Halı Yıkama ihtiyacınız olması halinde firmamızı arayarak adresinize eleman ve araç göndermemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede kirlenen halılarınızı yalnızca bir telefon görüşmesi ile adresten aldırabilir, yıkanıp kurutulduktan sonra yeniden adresinize bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerimiz karşılığında Çengelköy Halı Yıkama fiyatları dışında servis ücreti adı altında ilave bir ücret ödemeniz de gerekmez.
Takip Sistemi İle Halılarınız Karışmaz ve Kaybolmaz
Çengelköy Halı Yıkama hizmeti yürüten firmamızın müşterilerine vermiş olduğu en önemli garanti halıların kaybolma ya da karışma riski olmaksızın adresten alınıp temizlenerek iade edilebilmesidir. Bunu sağlamak üzere barkodlar kullanıyor ve her bir halıya numara veriyoruz. Takip sistemiz sayesinde kapınızdan çıktığı andan itibaren numaralanan halılarınız yıkama, kurutma ve nakliye aşamasında aynı numarayla muhafaza edilerek gruplandırılıyor. Bu sayede bir başkasının halısı ile karışması ya da yanlış adrese teslimat yapılması söz konusu olmuyor.
Halıda Etkili Temizlik
Çengelköy Halı Yıkama için firmamız tarafından hem yıkama hem de kurutma işlemlerinde makineler kullanılmaktadır. Bu sayede hem halı yıkama ortamının yeterince temiz olmamasından kaynaklanan kirler uzaklaştırılır hem de halılarınız etkili bir şekilde temizlenir. Çengelköy Halı Yıkama işlemlerinde halının yıkanması sonrasında fazla suyunun alınması ve makine yardımıyla sıkılması ile daha çabuk kuruması sağlanmaktadır. Bu sayede nemli beklemediği için halılarınızda lekelenme ve kokma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız.