Esatpaşa Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Esatpaşa Halı Yıkama

Zamanla kirlenen halılarınızı daha temiz kullanabilmeniz için halı yıkama işlemleri tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Farklı yapılardaki halılar için yapılacak olan Esatpaşa halı yıkama işlemleri uzman ekip tarafından itinalı şekilde sürdürülmektedir. İlk aşamadan itibaren gösterilen özen sayesinde halılarda herhangi bir sorun yaşanmadan etkili temizlik işlemi yapılmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz halılar için firma ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler sırasında taleplerinizi ileterek en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Kapasiteyle hizmet vermekte olan firma yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetine garanti ederek en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. İleri teknolojiye sahip makineler içerisinde yapılacak olan yıkama işlemleri halıların yapısına zarar vermeden etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama

Halılarınızı uzun yıllar kullanmak istediğinizde özellikle yapılacak olan yıkama işlemleri konusunda mutlaka profesyonel hizmet almanız gerekiyor. Otomatik makinelerle yapılacak olan yıkama işlemleri daha etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlarken aynı zamanda halılarınızın ömrünü uzatmaktadır. Antibakteriyel şampuanlar ile yapılacak olan Esatpaşa halı yıkama işlemleri halılardaki bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır.

Adresinizden alınacak olan halılarınız fabrika içerisine getirilerek yapısına göre ayrılmaktadır. Daha sonrasında aşamalı şekilde gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri ile temizlenmektedir. İlk aşamada halılardaki toz ve kalıntıların alınabilmesi için vakumlu süpürgelerle süpürme işlemi yapılmaktadır. Daha sonrasında otomatik makineler içerisine alınarak yıkama işlemine başlamaktadır.

Kapalı Kurutma Alanları

Yıkama işleminin ardından gerçekleştirilecek olan sıkma işlemi özellikle halıların içerisinde bulunan fazla suyun alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede kurutma işlemi daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Tamamen kapalı kurutma alanlarında gerçekleştirilen kurutma işlemleri sayesinde halıların yapısına veya rengine zarar vermeden kuruması sağlanmaktadır.

Hızlı Teslimat

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından halılar poşetlenerek sevkiyatı hazır hale getirilmektedir. Yıkanan halılar en kısa süre içerisinde kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Adresinizden alınan Halılarınız servis araçlarıyla aynı şekilde yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Esatpaşa Halı Yıkama Fiyatları

Halıların türlerine göre belirlenmiş olan Esatpaşa halı yıkama fiyatları metrekare üzerinden hesaplama yapılmasını sağlamaktadır. Yapılacak olan yıkama işlemleri en iyi fiyat garantisi ile hizmet alınmasını sağlamaktadır

 

Esatpaşa Halı Yıkama

Esatpaşa halı yıkama firması arayışı içerisindeyseniz firmamızın halı yıkama hizmetinden yararlanarak, derinlemesine temizlenmiş, dokusunda hiçbir farklılık olmayan halılara kavuşabilirsiniz.

Halı Yıkama Firması Olarak Hizmetimizle Ön Plana Çıkıyoruz

Halı yıkama hizmeti genel olarak herhangi bir sistematik oturtulmamış ve bu nedenle her şekilde yapılabilen bir hizmettir. Bir denetleme mekanizması olmadığı için çoğu halı yıkama firması son derecede kötü ortamlarda halı yıkama hizmeti sunmakta ve müşterilerinin mağdur olmasına neden olmaktadır. Halılarınızın derinlemesine temizlenmediği, dokusunun ve renginin bozulduğu halı yıkama hizmetlerine denk geldiyseniz ve artık güvenebileceğiniz, standardın üstünde bir kalitede hizmet veren bir halı yıkama firmasının hizmetinden yararlanmak istiyorsanız firmamızın halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Hizmeti Ekonomik Fiyatlarla Sunuyoruz

Şüphesiz bizi diğer halı yıkama firmalarından ayıran nokta da hizmetimizden elde edeceğimiz kazançtan ziyade hizmetimizin niteliğine ve müşterilerimizin hak ettiği hizmeti onlara sunarak onların hizmetimizden memnun olmasını sağlamaktır. Bunun için sizlere standartların üzerinde Esatpaşa halı yıkama hizmeti sunuyor ve bu halı yıkama hizmetimizin fiyatlarını makul ve ekonomik tutarak kaliteli bir hizmetten yararlanmayı tüm müşterilerimiz için mümkün hale getirebileceğimiz bir hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veriyoruz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Sizlere hizmetimizi şu şekilde sunuyoruz:

  • 7/24 iletişime geçerek halılarınızın yıkanması ve halılarınızın durumu ile ilgili bilgi alabileceğiniz bir iletişim ağı
  • Profesyonel ve alanında bilgi ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarının kusursuz hizmeti
  • Son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile halılarınızın dokusunun bozulmadan derinlemesine yıkanmasını sağlama
  • İnsan sağlığına zararsız, kimyasal ürünler değil bitkisel ürünler içeren ve halılarınızın derinlemesine yıkanırken sağlığınızın tehlikeye atılmamasını sağlayan halı yıkama deterjan ve diğer yıkama ürünleri
  • Halılarınızın güneş görmeden teker teker kurutulmasını sağlayacak yıkama odaları
  • Halılarınızın iyi temizlenip temizlenmediğini incelediğimiz kontrol sistemi
  • Adresinize belirlenen gün ve saatte teslimat yapacak hızlı teslimat seçeneği ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Esatpaşa halı yıkama fiyatlarımız ve halı yıkama hizmetlerimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm soruların cevabını almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz; sizi bilgilendirmekten ve sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Hemen Ara