Erenköy Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Erenköy Halı Yıkama

Erenköy’de yaşıyorsanız ve halılarınızı yıkayacak ekonomik fiyatlı, kaliteli, güvenilir ve halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlayacak özende hizmet veren bir Erenköy halı yıkama firması mı arıyorsunuz? O zaman bizimle iletişime geçebilir ve aradığınız hizmete kavuşabilirsiniz!

Halı Yıkama Konusunda Öncü Firma Olarak Hizmet Veriyoruz

Halı yıkama konusunda müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve şirket değerlerimiz ile halı yıkama sektöründe diğer halı yıkama firmalarının da örnek aldığı, onlara yol gösteren bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halı yıkama sektöründeki bu yerimizi;

 • Özenli çalışmalarımıza
 • Dakik ve zamanında teslimat imkanı sağlamamıza
 • Profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmamıza
 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren ve sorunlarını çözen hizmetimize
 • Sunduğumuz başarılı ve kaliteli hizmete
 • İnsan sağlığına ve çevreye duyduğumuz saygıya
 • Firma etik değerlerimize borçluyuz.

Erenköy Halı Yıkama Hizmeti

Erenköy’de yaşayan vatandaşlarımıza sunduğumuz Erenköy halı yıkama hizmetimizi aşağıdaki adımları takip ederek sunuyoruz:

 1. Halı Yıkama İçin Gün ve Saat Belirleme

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman size halı yıkama fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyor ve isterseniz halılarınızı yıkamak üzere adresinizden teslim almak için bir gün ve saat belirliyoruz.

 1. Halılarınızın Teslim Alınması

Randevu verdiğimiz gün ve saatte çalışma arkadaşlarımızın adresinize gelerek halılarınızı teslim almasını sağlıyoruz.

 1. Halılarınızın Yıkanacağı Programın Belirlenmesi

Teslim alınan halıları yıkama merkezimize getirerek dokuma sıklığı, dokuma materyali ve halı türüne göre inceleyip en uygun yıkama aracı, yıkama ürünü ve yıkama ayarlarına karar veriyoruz.

 1. Halılarınızın Süpürülerek Yıkama İşlemine Hazırlanması

Halınızı önce yüksek emme gücüne sahip elektrikli süpürgelerimiz ile süpürüyor ve halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlamak için halınıza takılmış olan saç ve diğer materyallerin halınızdan ayrılmasını sağlıyoruz.

 1. Halıların Yıkanması

Temizlenerek toz ve pislikten arındırılan halınızı yıkama araçlarımızla kararlaştırdığımız yıkama programı ve yıkama ürünümüz ile yıkamaya başlıyoruz.

 1. Halıların Durulanması

Köpükleme ve Erenköy halı yıkama işlemimizin ardından durulama işlemimiz ile halınızı uygulanan kimyasallardan arındırıyoruz. Yıkanan halılarınızı silindir mekanizmamız ile fazla suyundan arındırıyoruz.

 1. Halıların Kurutulması

Suyu alınan halınızı kurutma odamıza götürerek uygun bir yere yerleştiriyor ve güneş görmeden ve rengi solmadan kurumasını sağlıyoruz. Kurutma odalarımızdaki klimalarla halılarınızın tamamen kurutulmasını sağlayacak bir hizmet sunuyoruz.

 1. Halıların Teslim Edilmesi

Kuruyan halılarınızı son kez kontrol ederek adresinize teslim edilmek üzere paketliyor ve çalışma arkadaşlarımızın halılarınızı size teslim etmesini sağlıyoruz. Böylelikle sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmetimizin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Erenköy Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız halılarınızın türüne, dokuma sıklığına, halının dokunduğu materyalin türüne, halılarınızın boyutuna ve daha pek çok özelliğine göre ayrı olarak belirlediğimiz metrekare üzerinden yıkama fiyatlarından oluşmaktadır. Sizlere sunduğumuz cazip fiyatlı Erenköy halı yıkama hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara