Ümraniye Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Ümraniye Halı Yıkama

Son derece kaliteli hizmetleri adından devamlı olarak söz ettiren Ümraniye halı yıkama firması olarak firmalar arasında en güvenilir olduğunu kanıtlamıştır.

Halı Yıkama İşlemlerinde Kalite

Halı yıkama denilince ilk akla gelen Ümraniye halı yıkama firması her zaman en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en kısa sürede ayağınıza kadar getirmektedir. Ev ya da iş yerlerinde kullanılan halılar zaman içinde çok fazla kirlenir ve tozlanır. İster istemez bu tozlar halıların en derin kısımlarına yerleşir. Derinlemesine bir temizlik olmazsa sağlıklı bir ortamın meydana gelmesi imkansız olur. Halıların içinde oluşan bakterilerden tam olarak kurtulmak için halı yıkama işlemleri çok önemlidir. Firmamız bu konuda halıların yıkanma işlemlerinde son derece kaliteli ürünler kullanarak en doğru temizliği sağlamaktadırlar.

Halı Yıkama İşlemleri Nelerdir?

Özellikle evlerde kullanılan halılar vazgeçilmez eşyaların en başında yer almaktadır. Çünkü evi ev yapan halılardır. Halıların temizliği de bir o kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kirlenen ve yıkanması gereken halılarınızın ter temiz olması için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmektir. Sizlerin isteği üzerine uzman ekibimiz adresinize gelir ve halılarınızın yıkanması için emanet alınır. Ümraniye halı yıkama işlemleri;

  • Halılar toz alma odalarına alınır ve kuru olarak temizliği yapılır.
  • Tozları alınan halılar kontrol odalarına alınır ve lekeler tespit edilir. Lekeli olan bölgeler leke çıkartıcılar ile müdahale edilir.
  • Su havuzuna atılan halılar burada kirlerin yumuşaması için suya bastırılır. Bu sayede kirler daha çok yumuşayacak ve çok daha kolay çıkması sağlanacaktır.
  • Havuzdan çıkarılan halılar yıkama odasına alınır. Yıkama işlemleri işinin ehli uzman elemanlarımız ve en son teknoloji ürünü makineler ile el değmeden yıkanır.
  • Yıkama işlemleri bittikten sonra halılar bol su ile durulanır.
  • Halılar son kontrol odasına alınır ve burada lekelerin çıkıp çıkmadığı kontrol edilir. Eğer çıkmayan leke var ise tekrar yıkama işlemlerinden geçmesi gerekir.
  • Son olarak temizlenen halılar özel parfümler ile parfümlenir.
  • Özel paketleme malzemeleri ile halılar paketlenir ve güler yüzlü ekibimiz tarafından teslim edilmek üzere yola çıkar. En son işlem ise ter temiz olan halılarınız adresinize teslim edilir. Almış olduğunuz kaliteli hizmetten dolayı son derece mutlu olacağınızı garanti ederiz.

Halı Yıkama Ücretleri Nelerdir?

Halı yıkama sanıldığı kadar olay bir iş değildir. Bu neden ile fiyatlar biraz farklı olabilir. Ancak Ümraniye halı yıkama firmamız tüm müşterilerimizin bütçelerini zorlamaması adına çok daha cazip ve uygun fiyatları sunmaktadır. Firmamız sayesinde temizliği çok daha ucuz fiyatlara elde edebileceksiniz. Fiyatlar sadece halıların özelliklerine ve türlerine göre değişiklikler gösterebilir. Halılarınızı gönül rahatlığı ile serebilirsiniz. Bizim için sizin güveniniz ve memnun kalmanız çok daha önemlidir.

Hemen Ara