İçerenköy Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

İçerenköy Halı Yıkama

Sektöründe bulunan halı yıkama firmaları arasında İçerenköy halı yıkama firması her zaman en kaliteli ve en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Kaliteli ve Güvenli Yıkama Hizmetleri

İçerenköy halı yıkama firması olarak en kaliteli hizmetleri en kısa sürede güven içinde sizlere sunarak adından daima söz ettirmeyi başarmıştır. Halılar en çok kullanılan eşyaların en başında yer aldığı için çok çabuk kirlenir ve tozlanır. Çünkü halıların üzerinde gün boyu dolaşılmakta ve çevrede oluşan tozlar üzerinde toplanmaktadır. Bu tozlar zaman içinde halıların dip kısımlarına yerleşir ve orada bakterilerin oluşmasına neden olur.

Bakteriler gün geçtikçe oraya daha çok yerleşir ve çoğalmaya başlar. Bu da sağlık bakımından büyük bir tehdit meydana gelmesine sebep olur. Hastalıklardan korunmak ve sağlıklı yaşam alanları için halılar yılda en az iki kere yıkanması gerekir. Özellikle hayvan beslenen evlerde hayvanların tüy dökmesinden dolayı temizliğine çok daha dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu neden ile derinlemesine bir temizlik olmazsa sağlıklı bir ortam var denilemez.

Firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için en yenilikçi çalışmaları takip etmesinin yanı sıra her geçen gün kendini daha da fazla geliştirmektedir. En son teknoloji ürünü olan makineler ve sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ile el değmeden halılarınızın yıkanması sağlanır. Firmamız her zaman sizin sağlığınıza önem vermektedir. Çünkü sizler bizim için çok önemlisiniz.

Halı Yıkama Basamakları

Halıların derinlemesine temizlenmesi için halı yıkama basamakları çok önemlidir. Sizlerin isteği üzerine İçerenköy halı yıkama çalışanlarımız adresinize gelir ve yıkanması gereken halılarınızı alınarak fabrikaya getirilir. Halılar toz alma odalarına alınır ve kuru olarak temizliği yapılır. Tozları alınan halılar kontrol odalarına alınır ve lekeler tespit edilerek lekeli olan bölgeler leke çıkartıcılar ile müdahale edilir.

Kontrol odasından sonra halılar su dolu havuzların içine atılır ve burada kirlerin yumuşaması sağlanır. Yumuşayan kirler çok daha kolay bir şekilde çıkması sağlanacaktır. Halılar yıkama odasına alınır. Deneyimli uzman ekibimiz en son teknoloji ürünü olan makineler ve özel sağlığa zarar vermeyen temizlik ürünleri ile el değmeden yıkanır. Yıkama işlemi biten halılar son derece iyi bir şekilde durulanır ve son kontrolleri için tekrar kontrol odasına alınan halıların çıkmamış lekeleri varsa tespit edilir. Şayet çıkmayan lekeler varsa tekrar yıkanır. Ter temiz olana halılar pafümlenir, paketlenir ve adresinize teslim edilir.

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında

Halıların temizliği çok önemli olduğu için İçerenköy halı yıkama firmamız fiyatları son derece uygun bir şekilde sizlere sunmaktadır. Çünkü firmamızın prensibi kaliteli hizmetleri herkesin almasını sağlamaktır. Fiyatlar halıların özelliklerine ve türlerine göre değişmektedir. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önce gelmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 

 

Hemen Ara