İçerenköy Halı Yıkama

Halı Yıkamada Güven
İçerenköy Halı Yıkama firması arıyorsanız tavsiye edeceğimiz ilk şey firmanın kalitesinden emin olmanızdır. Sektörde hizmet verdiği sürece güven ve kalitenin adresi olan firmamızı İçerenköy Halı Yıkama için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?
İçerenköy Halı Yıkama için firmamızı tercih ettiğinizde yapmanız gereken ilk şey bir telefon kolaylığında firmamıza ulaşarak adres bilgisi vermek olacaktır. Elemanlarımız araçla adresinize en kısa sürede ulaşarak halılarınızı belge karşılığında alacak ve her birine barkod numarası vererek karışma ve kaybolma riskini ortadan kaldıracaktır. Ardından bu iş için özel olarak dizayn edilmiş yıkama alanına ulaşan halılarınız tozu alındıktan sonra makinelerde yıkanıp sıkılarak kurutma alanına alınacaktır. Kurutma alanından barkod numarasına bakılarak gruplandırıldıktan sonra alınan halılarınız poşetlenerek adresinize gönderilecektir.

Halı Yıkamada Kullanılan Malzeme
İçerenköy Halı Yıkama için firmamızda, yıkama sırasında emek gücü yerine makine kullanımı ön plandadır. Bunun yanı sıra kullanılan malzemeler de özenle seçilerek halınıza zarar verme gibi bir risk altına girilmemektedir. İçerenköy Halı Yıkama için kullanılan malzemeler halınızın boyasına zarar vermeyecek, dokusunun ve iplerinin yıpranmasına neden olmayacak özelliktedir. Buna karşın halıda bulunan kir ve lekeleri en iyi şekilde çıkaracak bir özelliğe sahiptir. Deterjan seçiminin bir başka önemi de sağlığa zarar verecek bir içeriğe sahip olmaması gerektiğidir. Doğru deterjanla halılarınız derinlemesine ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmektedir.