Kayışdağı Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Kayışdağı Halı Yıkama

Farklı yapılara sahip halılarda yapılacak olan halı yıkama işlemleri sırasında uzman ekip tarafından itinalı şekilde çalışma yapılmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz halıların zamanla kirlenmesi halinde Kayışdağı halı yıkama hizmeti ile bu alandaki taleplerinizin karşılanması sağlanmaktadır. Firma ile görüşme yapmanız halinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekip halılarınızı kontrol ederek teslim almaktadır.

Kayıt işlemlerinin yapılmasının ardından alınan halılar fabrika içerisine getirilmektedir. Fabrika içerisinde uzman ekip tarafından yapılan çalışmalar ile halılar türlerine göre ayrılarak yıkama aşamasına geçilmektedir. Yıkama öncesinde vakumlu süpürgeler ile yapılan süpürme işlemi özellikle halılarda kalan toz ve kalıntıların halıların tüyleri arasına sıkışmasını engellemektedir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Talep etmeniz halinde adresinize alınacak olan halılar fabrika içerisine getirilerek türlerine göre ayrıldıktan sonra vakumlu süpürgelerle süpürülmektedir. Daha sonrasında otomatik makineler içerisine yerleştirilerek yıkama işlemine başlamaktadır. Tamamen otomatik makinelerle yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında antibakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır.

Antibakteriyel şampuanlar özellikle zamanda halılarda biriken toz ve kalıntılar nedeniyle oluşacak bakterilere karşı etkili temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Isıtma işleminin ardından şampuanlama işlemi yapılmaktadır. Bol miktarda su ile gerçekleştirilen durulama işleminin ardından halılarda kalan suyun çıkartılabilmesi için sıkma makineleri ile sıkma işlemi yapılmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan Kayışdağı halı yıkama ekibi yapılan her çalışmada gerekli itinayla göstermektedir.

Kapalı Halı Kurutma İşlemi

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından halılar kapalı kurutma alanlarında kurutulmaktadır. Bu sayede halıların yapısına zarar vermeden kurutma işlemi yapılmaktadır. Yeterli kapasiteye sahip olan firma yapmış olduğu her çalışma ile kısa süre içerisinde halıların kurutularak kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır.

Hızlı Teslimat

Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışmaların ardından poşetlenerek sevkiyata verilen halılar servis araçları ile alınan adreslere teslim edilmektedir.

Kayışdağı Halı Yıkama Fiyatları

En iyi fiyat garantisi ile hizmet vermekte olan Kayışdağı halı yıkama firması yapmış olduğu çalışmalarda halıların türlerine göre belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ile hizmet alınmasını sağlamaktadır. Metrekare üzerinden yapılacak olan hesaplamalar ile yıka demek istediğiniz halılar için belirlenecek en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet verilmektedir.

 

 

Hemen Ara