Maltepe Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Maltepe Halı Yıkama

İstanbul şehrinin her bölgesine en kısa sürede kaliteli hizmet veren Maltepe halı yıkama firması sektöründe bulunan firmalar arasında her zaman lider konumdadır.

Sağlıklı Bakımından Halı Yıkama

Halıların ter temiz olma işlemlerini en doğru şekilde yapan Maltepe halı yıkama firması her zaman en kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Evlerin en önemli eşyası olan halılar üzerinde gün boyu defalarca dolaşılır. Bu dolaşmalar sonrasında çevrede oluşan tozlar halıların yüzeyine toplanır. Zaman içinde bu tozlar halıların diplerine kadar iner ve iyi bir temizlik yapılmasa bakteri oluşumuna neden olur. Bakteriler gün geçtikçe çoğalır ve yaşanılan ortamın sağlıksız bir hal almasına sebep olur ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkarır. Özellikle çocuklar bu durumdan çok fazla etkilenir. Sağlık bakımından halı yıkama işlemleri çok önemli ve dikkat edilmesi gerekir.

Halı Yıkama Hizmetleri

Evlerin en önemli eşyası olan halılar zaman ilerledikçe çok çabuk kirlenir. Kirli olan halılar bakteri üretir ve bu bakteriler sağlık bakımından büyük tehdit uyandırır. Halı yıkama hizmetleri halıların ter temiz olması açısından çok önemlidir. Firmamız en kaliteli halı yıkama hizmetleri sayesinde adını çok fazla duyurmuş olması insanlar tarafından tercih edilmesinin en büyük sebebidir. İşinin ehli uzman kişiler ile çalışan firmamız her zaman yenilikçi çalışmaları takip ederek en son teknoloji ürünü olan makineleri kullanmaktadır. Ayrıca halı yıkama hizmetlerinde sağlığa zarar vermeyen bitki özleri deterjanlar kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Aşamaları

Halıların derinlemesine temizliğinin önemli olması nedeni ile halı yıkama aşamaları da çok önemli bir yere sahiptir. Maltepe halı yıkama firması olarak halı yıkama aşamaları şunlardır;

  1. Sizin talep etmenizin üzerine uzman ekibimiz adresinize gelir ve halılarınız alarak fabrikaya getirilir.
  2. Halılar toz alma odalarında kuru bir şekilde tozları alınır. Bunu yapılmasının nedeni halılar ıslandığı zaman tozların halı kıllarına yapışmasını engellemek için.
  3. Halılar kontrol odasına alınır ve lekeler tespit edilir. Lekeler varsa üzerine leke çıkarıcı uygulanır.
  4. Daha sonra halılar su dolu havuzların içine atılır ve burada kirlerin yumuşaması sağlanır. Yumuşayan kirler çok daha kolay bir şekilde çıkması sağlanacaktır.
  5. Halılar yıkama odasına alınır. Deneyimli uzman ekibimiz en son teknoloji ürünü olan makineler ve özel sağlığa zarar vermeyen temizlik ürünleri ile el değmeden yıkanır.
  6. Yıkama işlemi biten halılar bol su ile durulanır.

 

  1. Son kontrolleri için tekrar kontrol odasına alınan halıların çıkmamış lekeleri varsa tespit edilir. Çıkmayan lekeler var ise tekrar baştan yıkama işlemleri yapılır.
  2. Maltepe halı yıkama firması olarak en son halılar ter temiz bir şekilde parfümlenir ve paketlenir. Halılarınız ter temiz olarak güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilir. Bizim işimiz size her zaman kaliteli hizmetler sunmaktır.
Hemen Ara