Şerifali Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Serifali Halı Yıkama

Serifali halı yıkama firması arıyorsanız size güvenilir, ekonomik, hızlı ve kalitli hizmet veren piyasadaki öncü halı yıkama firması olan firmamızı tercih edebilirsiniz!

Halı Yıkama İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Eğer, kaliteli hizmet veren
 • Özgün çalışma prensipleri ile hareket eden
 • Güvenilir halı yıkama hizmeti sunan
 • Sağlığınıza zararlı olmayan bitkisel ürünler kullanan
 • Hizmetinin başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde olacak
 • Belirlenen gün ve saatte teslimat gerçekleştirecek
 • Halılarınızın zarar görmeden temizlenmesini sağlayacak bir firma arıyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

Halı Yıkama Hizmetimizin Ayrıcalığını Yaşayın

Halılarınızın sertleşmesinden, yumuşak dokusunu kaybetmesinden sıkıldınız mı? Halılarınızın temizlenmemesinden, ağır kokulu ürünlerle temizlendi diyerek adresinize gönderilmesinin önüne mi geçmek istiyorsunuz? O zaman firmamızın Serifali halı yıkama hizmetinden yararlanabilir ve halılarınızı istediğiniz şekilde yıkayarak adresinize teslim edecek güvenilir bir firmanın hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmetimizin Aşamaları

Sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmetimizi belirlediğimiz aşamaları takip ederek gerçekleştiriyor böylelikle halılarınızın astarından yüzeyine kadar derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz:

 1. Öncelikle anlaştığımız gün ve saatte adresinize gelerek yıkanmasını kararlaştırdığımız halılarınızı teslim alıyor ve yıkama adresimize getiriyoruz.
 2. Yıkama adresimizde halılarınızı inceleyerek halınızı en iyi şekilde ve dokusuna zarar vermeden yıkamamızı mümkün kılacak ürün, yıkama metodu ve yıkama araçlarını kararlaştırıyoruz.
 3. Halılarınızı süpürerek kaba kir, toz ve saçtan arındırıyor böylelikle derinlemesine yıkanmasını mümkün kılıyoruz.
 4. Halılarınızı temizleme ürünlerimiz ile yıkıyor ve ardından iyice durulayarak tüm temizlik malzemesinden arındırıyoruz.
 5. Yıkanan halılarınızın sularını alıyor ve kurumak üzere güneş görmeyen, kapalı ve sürekli kurutucu klimalarımızın çalıştığı bir mekanda kurumak üzere kurutma alanımıza alıyoruz.
 6. Kuruyan halılarınızı araçlarımıza yükleyerek adresinize teslim etmek üzere yola çıkarıyor ve size tertemiz bir şekilde teslim ederek halı yıkama hizmetimizi sonlandırıyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Sizlere sunduğumuz Serifali halı yıkama hizmetlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sizinle paylaştığımız iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Halılarınızın türü ve ebadı gibi size sorduğumuz sorulara cevap vererek halılarınızın ne kadara yıkanacağı ile ilgili ayrıntılı olarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara