Küçükyalı Halı Yıkama

by mevlut

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Küçükyalı Halı Yıkama

Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen halı yıkama çalışmaları kullanmakta olduğunuz halıların daha temiz ve hijyenik şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Kullanmakta olduğunuz halıların zamanla kirlenmesi halinde Küçükyalı halı yıkama hizmetlerinden yararlanarak kısa süre içerisinde yeniden kullanıma hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan uzman ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar ileri teknolojiye sahip makineler ile gerçekleştirilmektedir.

Evlerde ya da işyerlerinde kullanmakta olan halılar için yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında kullanılan kaliteli malzemeler ve otomatik makineler kısa süre içerisinde halıların sorunsuz şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti

Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirilen Küçükyalı halı yıkama işlemleri kullanmakta olduğunuz her tür halıda etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Firma yapmış olduğu çalışmalarda gerekli hassasiyeti göstererek uzun yıllardır bu alandaki taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir.

Fabrika içerisinde veya yerinde gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri sırasında uzman ekip gerekli önlemleri alarak herhangi bir sorun yaşanmadan halılarda itinalı şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Antibakteriyel Şampuanlarla Yıkama

Halılarda özellikle zamanla biriken toz ve kalıntılar nedeniyle oluşabilecek bakterilere karşı antibakteriyel şampuanlar ile yıkama işlemi yapılmaktadır. Makine içerisinde yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında kullanılacak olan malzemeler özellikle halıların yapısına zarar vermeyecek şekilde belirlenmektedir. En kaliteli malzemelerle yapılan yıkama işlemlerinin ardından leke olması durumunda leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir.

Kapalı Kurutma Alanları

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemi yapılmaktadır. Halıların renklerine ve yapılarına zarar vermemek amacıyla yeterli kapasiteye sahip olan kapalı alanlarda kurutma işleminin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Hızlı Sevkiyat

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından poşetlenerek halılar sevkiyata verilerek servis araçları ile adresinize ulaştırılmaktadır. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışmalar ile halılarınız yeniden kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Küçükyalı Halı Yıkama Fiyatları

Metrekare üzerinden yapılacak olan hesaplamalarda belirlenmiş olan Küçükyalı halı yıkama fiyatları bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Belirlenmiş olan fiyat seçenekleri konusunda bilgi almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda detaylı bilgi elde edebilirler.

 

 

Hemen Ara