Fikirtepe Halı Yıkama

Fikirtepe’de Profesyonel Kadro İle Halı Yıkama Hizmeti
Halılarımız günün her saatinde bizlerle etkileşimde olan eşyalar olduğundan dolayı temizliğine de gereken önemin gösterilmesi gerekir. Evde uygulanan temizlik malzemeleri ve makineler sonucunda ki temizlikte halılar tam olarak temizlenmez ve sağlığa zararlı olan mikroorganizmalarda arınmaz. Bu nedenle de Fikirtepe halı yıkama hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte gerekli donanımlara sahip olarak veriyoruz. Halı yıkama işlerimizde kullanmış olduğumuz şampuanlar tamamen doğal içerikli olup, uzmanlarımız tarafından halı türlerine göre özenli bir şekilde seçilmiştir.
Halılarınızı Yıkatmakla Kalmaz Evlerinize Sağlığı Da Getirirsiniz
Fikirtepe halı yıkama merkezimizde ilk olarak halılarınız tozlardan ve kıllardan vakumlanarak arındırılmaktadır. Ardından profesyonel ekiplerimiz temizlik malzemelerimiz ile birlikte halılarınızı birden fazla yöntemden geçirerek maksimum temizliğini sağlarlar. Temizleme işlemi tam olarak sağlandıktan sonra ücretsiz servislerimiz ile halılarınız evlerinize, işyerlerinize teslim edilir. Halı yıkama merkezimizin tüm avantajlarını sizlere sunuyor ve güler yüzlü hizmet kalitemizden ödün vermeden, en uygun fiyatlar dâhilinde halılarınızı yıkıyoruz.
Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz
Halılarınızı yalnızca Fikirtepe halı yıkama merkezimize yıkatmakla kalmıyor aynı zamanda evinize sağlığı da taşımış oluyorsunuz. Halı yıkama merkezimiz tarafından verilen farklı bir hizmette yerinde halı yıkama hizmetimiz olmaktadır. Bu hizmetimizde profesyonel ekibimiz gerekli olan makineler ve temizlik malzemeleri ile evinize gelerek halılarınızda maksimum hijyeni sağlarlar. Üstelik kısa zamanlı bir kurutma işleminin ardından halılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.