Step Halı Yıkama

Step halılarınızın yıkanması için size güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet sunan bir step halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Halı Yıkama Firması Olarak Biz

Sektörde hizmet veren pek çok halı yıkama firması arasından müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesinin nedeni şüphesiz onlara sunduğumuz kaliteli hizmettir. Sizlere uzun zamandır hizmet veren ve sektördeki öncü halı yıkama firmalarından birisi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesinin farkını bizim hizmetimizden yararlandığınız anda anlayacağınızın garantisini veriyoruz.

Halı Yıkama Hizmetimizin Özellikleri

Sizlere sunduğumuz step halı yıkama hizmetimizi aşağıdaki gibi gerçekleştirmekteyiz:

 • Profesyonel, güler yüzlü ve sorunlarınızı çözmek için çalışan ekip arkadaşları ile çalışarak halı yıkama konusunda aklınızda en ufak soru işareti kalmadan bu hizmetimizden yararlanmanızı mümkün kılıyoruz.
 • Hizmetimizin kalitesini üst noktada tutuyor ve daha azı ile yetinmemenizi sağlıyoruz.
 • Hizmetimizi oldukça ekonomik fiyatlardan size sunarak ekonomik ve makul fiyatlardan halı yıkama hizmetinden yararlanmanızı olanaklı kılıyoruz.
 • Son teknoloji ürünü olan halı yıkama araç ve yöntemlerini kullanarak halılarınızın zarar görmeden derinlemesine yıkanmasını ve temizlenmesini sağlıyoruz.
 • İnsan sağlığına zararsız, bitkisel halı yıkama ürünleri kullanarak sağlığınızı tehlikeye atmayan, sağlığınızı önemseyen bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.
 • Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman size en kısa sürede hizmet vermemizi sağlayacak hızda hizmetimizi gerçekleştirerek sizlere zamandan tasarruf imkanı sağlıyoruz.
 • Halılarınızı adresinizden gelip teslim alarak ve yine söz verdiğimiz tarihte adresinize teslim ederek sizi yormayan zahmetsiz bir hizmetin kapılarını sizler için aralıyoruz.

Step Halı Yıkama Hizmeti Nedir?

Dokuma sitili bakımından diğer halı türlerine göre daha farklı özellik gösteren step halılar saf yünden imal edilen halılar oldukları için step halı yıkama son derecede hassas ve dikkatli bir yıkama işlemini gerektiren bir halı yıkama hizmetidir. Aksi takdirde halınızın dokusu bozulabilir. Step halılar aynı zamanda son derecede sık dokunduğu için taban olarak diğer halılardan daha zor temizlenmekte ve bu aşamada gerçekleştirilecek yanlış bir işlem yünün renginin tüm halıya yayılmasına ve renklerin birbirine karışmasına neden olacaktır.

Step Halı Yıkama Hizmetimizi Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

 1. Step halı yıkama işlemimiz için halınızın rengini ve dokusunu bozmayacak özel bitkisel yıkama ürünleri ve özel halı yıkama ayarları kullanıyoruz.
 2. Bu işlemlerimizi uygun sırayla gerçekleştirerek halınızın astar tabanından yüzeyine kadar detaylı bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.
 3. Daha sonra halılarınızın özel kurutma odalarında kurumasını sağlayarak güneş görmeden ve rengi bozulmadan kurutulmasını sağlıyoruz.
 4. Kuruyan step halılarınızı adresinize teslim ederek halı yıkama işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Step Halı Yıkama Fiyatları

Sizlere sunduğumuz step halı yıkama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Halınızın ebadına göre sizlere ekonomik ve makul yıkama ücretlerimiz hakkında bilgi vermekten ve eğer isterseniz size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Menü
WhatsApp chat