Atakent Halı Yıkama

by mevlut
0 comment

Atakent Halı Yıkama

by
0 comment

https://www.youtube.com/watch?v=OGYHHr9YodM&feature=youtu.be

Atakent Halı Yıkama

Atakent halı yıkama firması mı arıyorsunuz? Halı yıkama konusunda tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap veren halı yıkama hizmetimizi tercih edebilirsiniz!

Halılarınızı Neden Evde Yıkamamalısınız?

Aslına bakılacak olursa evde halı yıkama oldukça eski bir gelenektir. Halıların önceden evde yıkanıyor olmasının nedeni profesyonel halı yıkama firmalarının yokluğuydu. Evde halı yıkama işlemi sandığınızın aksine pek çok dezavantajı olan bir işlem olup halılarınızı yıkamak için başvurmamanız gereken bir yıkama yöntemidir.

Peki, evde halı yıkamanın dezavantajları nelerdir?

  • Halılarınızın yumuşak dokusunu kaybetmesine ve sert bir dokuya sahip olmasına neden olur.
  • Halılarınızın kuruması sırasında güneşlendirmeniz gerekir bu da halılarınızın renginin solmasına neden olur. Aynı zamanda kuruma işlemi sırasında halıların ıslak kalan bölgeleri çok sayıda mikroorganizma üremesine neden olur.
  • Halılarınızı yıkama sırasında yıkamaya uygun olmayan ürün kullanmanız halınızın renginin karışmasına ve sağlığınız için sıkıntı çıkmasına neden olacak durumların ortaya çıkmasına neden olur.
  • Halılarınız yıkama araçlarının elverişsizliğinden dolayı tam anlamıyla yıkanmaz; yüzeye yakın kısmı yıkanırken astara yakın kısmı kirli kalmaya devam ederek ve ıslandığı için çok sayıda mikrop oluşmasına neden olur.

Kaliteli, Hızlı ve Güvenilir Halı Yıkama Hizmetimizden Yararlanın

Halılarınızı yukarıda belirttiğimiz üzere evde yıkamamanızı öneriyoruz. Firmamız sizlere hizmet sunarken kalite çizgisini devam ettirecek nitelikte, hızlı ve güvenilir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınızı ekonomik fiyatlarla Atakent halı yıkama firmamıza yıkatabilir ve derinlemesine temizlenen, dokusu ya da renginde bozulma yaşanmayan, tamamen antibakteriyel ortamlarda yıkanan tertemiz halılara kavuşabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Sunuyoruz

Hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin hepsinden 10 üzerinden 10 puan alıyoruz ve firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini korumak üzere sürekli hizmetimizin kalitesini bir adım daha öteye taşımamızı sağlayacak halı yıkamayla ilgili teknolojik gelişmeleri ve halı yıkama yöntemlerini araştırıyoruz. Size mümkün olan “en mükemmel” hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Atakent halı yıkama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz fiyatlar ve halı yıkama hizmetlerimizin detayları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayacak ve hizmetimizden kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan yararlanmanızı mümkün kılacaktır.

simsekler-hali-yikama

Evlerimizin her köşesinde bulunan farklı metrekarelerden oluşan halılarımız zamanla kirlenir ve eski parlaklığını kaybeder hatta zamanla sağlığımızı olumsuz etkileyecek türden kokular salmaya başlar. halıların temizlik ve bakımı sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Bunun farkında olan atakent halı yıkama firmamız daha temiz ve parlak halılara sahip olmanız için devasa tesislerinde sizlere özel halı yıkama hizmeti sunuyor. Büyük bir ekipten oluşan firmamız önce halılarınızı topluyor ardından halınızın cinsine göre cihaz ve ısı sıcaklıklarında halılarınızı hassas yıkama şekline alıyor. Derinlemesine bir temizlik işleminden geçen halılarınız yumuşak tüyleri ile yapılan temizliği kolayca belli edecek aynı zamanda kokulu yumuşatıcılar sayesinde eviniz uzun süre bahar çiçekleri gibi kokacak.

You may also like

Hemen Ara